POJIŠTĚNÍ PŘEPRAVY (CARGO POJIŠTĚNÍ)

Sjednáváme pojistné smlouvy jménem a na účet společnosti HDI Global Specialty SE (rating „A+“). HDI Global Specialty SE je joint-venture společnost založená Hannover Re a HDI Global SE, které jsou silnými a etablovanými hráči na mezinárodním pojistném a zajistném trhu.

 

Nabízíme pojištění pro jednotlivé přepravy zásilek, a to individuálně anebo v rámci pojistné smlouvy pro jednotlivé přihlašování zásilek do pojištění.

Rámcové pojistné smlouvy nabízíme dle potřeby klientů (pojištění dle obratu, dle kontraktu, hromadné a jednotlivé přihlášky zásilek do pojištění). V případě sjednání takové smlouvy jsme ochotni přistoupit na nízké zálohové pojistné (pouze 30-40% z vypočtené výše předpokládaného pojistného).

V návaznosti na cargo pojištění lze  sjednat i příslušné pojištění záruky za celní dluh.

Pro firmy, které převážejí své výrobky / organizují své služby prostřednictvím vlastního vozového parku, sjednáváme firemní pojištění zásilek za výhodných podmínek (pojištění dle počtu vozidel / dle předpokládaného obratu).  

CEE Specialty má k dispozici komplexní síť zkušených a specializovaných expertů / havarijních komisařů poskytujících rychlou reakci v případě vzniku škodních událostí a profesionální řešení vzniklých škod.

Naše STANDARDNÍ UPISOVACÍ KAPACITA je až do výše 5.000.000 EUR (na každou jednotlivou přepravu / dopravní prostředek).

 

NABÍZÍME:

  • flexibilní a inovativní přístup zaměřený vždy na potřeby makléřů a jejich klientů, „na míru“ šité pojistné smlouvy
  • pojistné krytí na bázi All risk – ICC (A), pojištění vyjmenovaných pojistných nebezpečí – ICC (B), pojištění nejzávažnějších pojistných nebezpečí – ICC (C), a to včetně možnosti připojištění rizika stávky a války (dle WRCC a SRCC) vč. Delay in Start Up
  • pojištění dle příslušné parity INCOTERMS, případně pojištění „z domu do domu“ („house to house“),  bez ohledu na paritu  
  • rychlou a efektivní likvidaci škod
  • konkurenceschopné sazby pojistného
  • současně lze sjednat i pojištění záruky za celní dluh

 


Jana_Zarybnicka

Jana Zárybnická

Senior Cargo Underwriter

+420 777 801 062

jana.zarybnicka@cee-specialty.eu

 

 

 

 

 

Katerina_Slapnickova

Kateřina Slapničková

Underwriter
+420 728 699 503
katerina.slapnickova@cee-specialty.eu